O nas

O nas

Jesteś zainteresowany współpracą?
skontaktuj się z nami
już teraz

Poznaj nas!


OLICOM to firma specjalizująca się w profesjonalnym dostarczaniu rozwiązań internetowych dla firm, przedsiębiorstw oraz instytucji. Jesteśmy grupą entuzjastów pracujących z pasją, dzięki czemu bezustannie poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności.

 

Co proponujemy?

 

Razem z naszymi Klientami odkrywamy ich potrzeby, doradzamy, projektujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania. Zakres naszych usług pozwoli Wam zaistnieć w sieci i wypromować swoją markę!

Używając nowoczesnych technologii zaprojektujemy i wykonamy stronę www lub aplikację internetową, zapewnimy hosting (utrzymanie strony na serwerach), zajmiemy się promocją witryny oraz pozycjonowaniem w wyszukiwarce.

Udostępniamy równiez autorski system zarządzania CMS Olicom, który pozwoli Wam z łatwością edytować i dodawać treści na nowej stronie internetowej.

Na Państwa życzenie stworzymy profesjonalny sklep internetowy zaprojektowany od podstaw lub na bazie cieszącego się popularnością na całym świecie narzędzia PrestaShop. Oferujemy również możliwość wykonania animowanych banerów reklamowych w technologii FLASH.

Współpracując z OLICOMem nie pozostaniecie sami! Nasze produkty objęte są gwarancją, a klienci chętnie aktualizują u nas swoje strony internetowe po kilku latach, aby odświeżyć ich wygląd. Projekty z biegiem czasu poszerzane są również o nowe funkcjonalności, dostosowane do zmieniających się potrzeb użytkowników.