Aplikacje

Specjalizujemy się w projektowaniu

Dedykowanych aplikacji webowych

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

-

Sprawdź naszą ofertę!

DEDYKOWANE APLIKACJE INTERNETOWE

ZAUTOMATYZUJ działania w Twojej firmie!

Od 12 lat projektujemy spersonalizowane rozwiązania webowe. Zaufaj profesjonalistom i skontaktuj się
ws. darmowej, niezobowiązującej wyceny planowanego projektu.

Aplikacje

Projektydedykowane

Aplikacje internetowe tworzymy na zamówienie i ściśle dostosowujemy je do potrzeb naszych klientów. Do projektowania aplikacji wykorzystujemy najnowsze technologie, takie jak PHP, Ajax, JavaScript, XML, MySQL, MSSQL czy Oracle.

Aplikacje

Darmowa wycena

Szczegółowy kosztorys zostanie przygotowany w oparciu o konsultacje menadżera projektu oraz głównego programisty po otrzymaniu zapytania ofertowego. Przygotowujemy ofertę z podziałem na poszczególne etapy prac i wraz z szerokim opisem odsyłamy je do naszych potencjalnych klientów zupełnie za darmo!

Aplikacje

12 lat DOŚWIADCZEŃ

Każda firma cechuje się inna specyfiką działania, w związku z czym również Olicom Interactive posiada specjalną metodę tworzenia oferty oraz wdrażania dedykowanych aplikacji internetowych. Proponujemy bezpłatne konsultacje (na których uwzględnimy potrzeby i cele biznesowe konkretnej firmy) oraz darmową wycenę. Przedstawimy Państwu wstępne propozycje projektów dla aplikacji webowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy. Przystępując do pracy pozostajemy w stałym kontakcie z klientem informując go o postępach projektu.

24 miesięczna gwarancja

Każda realizacja objęta jest dwuletnim okresem gwarancji, dzięki czemu po finalizacji projektu nie zostajecie sami! Nasi programiści odpowiedzą na pojawiające się ewentualne błędy najszybciej, jak to możliwe.

Aplikacje

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

-

Zarządzanie zamówieniami

System zarządzania zamówieniami

Klient: Body Chief


System zarządzania zamówieniami BodyChief to narzędzie przygotowane na specjalne zamówienie dla jednej z najpopularniejszych firm zajmujących się cateringiem dietetycznym w Polsce. System wyposażono w szereg dedykowanych modułów, realizowanych po szczegółowym zapoznaniu się z indywidualnym zapotrzebowaniem klienta. Całość została przygotowana w oparciu o nasz autorski silnik CMS Olicom, umożliwiający obsługę tysięcy zamówień miesięcznie.

Platforma e−learningowa

Klient: Parker Pen


Z biegiem lat platformy e-learningowe stają się rozwiązaniem coraz bardziej powszechnym. Pozwalają rozwiązywać testy w każdym miejscu i o dowolnej porze, a odpowiednio zaprojektowane są przystępną formą nauczania, łączącą interaktywność z tradycyjnym przyswajaniem wiedzy. Właśnie na takie rozwiązanie zdecydowała się firma Parker Pen, która wraz z nami wdrożyła platformę szkoleniową.

Learning
Ofertownik

Narzędzie ofertowe

Klient: AXA Trading


Aplikacja webowa przygotowana dla firmy AXA Trading to dedykowane rozwiązanie przygotowane z myślą o składaniu zapytań ofertowych oraz generowaniu w odpowiedzi na nie kompleksowych, spersonalizowanych wycen bazujących na specjalnie stworzonym w tym celu systemie. Elementem godnym uwagi jest możliwość tworzenia ofert w kilku formatach, w zależności od preferencji konkretnego klienta.

Integrator aplikacji jakdojadę

Klient: MPK Gniezno


Aplikacja przygotowana dla MPK Gniezno to narzędzie umożliwiające generowanie specjalnie skonstruowanych plików .json, które mogą być następnie wysłane do JakDojadę. Dzięki temu, aplikacja może poprawnie zinterpretować aktualizowany rozkład jazdy i poinformować mieszkańców Gniezna o zmianach w organizacji ruchu transportu publicznego.

Integratory
Aplikacje
Aplikacja muzyczna

Aplikacja muzyczna

Klient: Music for Business


Narzędzie internetowe pozwala na wykupienie dostępu do aplikacji gromadzącej i umożliwiającej uruchamianie za pośrednictwem playera utworów muzycznych udostępnianych na licencji Creative Commons. Jest to świetne rozwiązanie dla różnego rodzaju przedsiębiorstw, które w swoich lokalach chcą odtwarzać darmową muzykę (restauracje, kawiarnie, sklepy odzieżowe).

TO JESZCZE NIE WSZYSTKO!

TWORZYMY:

Systemy obsługi klientów
Platformy kontroli i raportowania pracy
Programy lojalnościowe
Specjalistyczne systemy sprzedaży produktów
Systemy CRM
Zaawansowane kalkulatory
Integracje przez API
Systemy zarządzania rezerwacjami dla hoteli i pensjonatów
Katalogi ofertowe
Integracje sklepów ze stanami magazynowymi
Generatory nadruków
Aplikacje dla deweloperów

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

ZAUFALI NAM

wrigley
ahmad
cymes
biofarm
gaicomo conti
vitall

KONTAKT

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi z aplikacjami internetowymi, nie wahaj się, napisz już teraz!

  • -

    -

    -