Strony na Wordpressie

Uwielbiasz intuicyjność Wordpressa i myślisz o rozpoczęciu

sprzedaży internetowej? Zdecyduj się na wtyczkę WooCommerce!

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

-

Sprawdź naszą ofertę!

Woocomerce
01

WooCommerceczy warto?

Wraz z Olicomem rozszerzysz działanie Twojej strony internetowej bazującej na systemie WordPress o zakładkę poświęconą sprzedaży! Ponadto, współpracując z nami zrealizujesz także kompletnie nowy sklep internetowy od podstaw, bazując na bijącej wszelkie rekordy popularności wtyczce WooCommerce.

Poznaj nas!

Zorganizujmy wspólne spotkanie lub wideokonferencję i ustalmy szczegóły projektu. Wzajemna wymiana cennych spostrzeżeń pozwoli nam zoptymalizować założenia realizacji.

Prestashop
02

Powiedz nam czego potrzebujesz...

Współpraca z nami w ramach tworzenia sklepu działającego pod wtyczką WooCommerce to wybór jednego z trzech podstawowych rozwiązań. Możesz dodać zakładkę sprzedażową do swojej dotychczasowej strony WWW, zrealizować sklep internetowy bazując na zakupionym w sieci szablonie graficznym lub zaprojektować go od zera, korzystając z umiejętności naszych utalentowanych grafików. Wszystkie z podanych powyżej możliwości mogą zostać zrealizowane w oparciu o popularne i intuicyjne narzędzie WooCommerce.
Woocomerce
03

Zalety wtyczki WooCommerce

System CMS WordPress charakteryzuje się wysoką intuicyjnością i wyjątkowo prostą obsługą. Z uwagi na to, cieszy się on wciąż rosnącą popularnością na całym świecie, zachęcając równocześnie entuzjastów technologii internetowych do jego ciągłego rozwijania. Zbudowana w oparciu o to niepowtarzalne narzędzie wtyczka WooCommerce to wyjątkowo prosta w obsłudze funkcjonalność służąca do prowadzenia sprzedaży internetowej. Dzięki niej z łatwością wkroczysz do świata e-commerce i przekonasz się, jak łatwo możesz prowadzić swój biznes w sieci!

Woocomerce
04

Zalety realizacji WooCommerce:

Kompleksowe wykonanie strony na Wordpress

Utworzenie Wersji mobilnej (responsywnej)

Przygotowanie nowego wyglądu strony

Instalacja gotowego szablonu graficznego

Podpięcie Wordpressa do gotowej strony

Aktualizacja do najnowszej wersji

Przygotowanie i wdrożenie modułów

Pomoc techniczna

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

-

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi z WooCommerce, nie wahaj się, napisz już teraz!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wycenimy
i doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Twojej strony na WooCommerce!

  • -

    -

    -