Sklepy internetowe

Wkrocz do świata e-commerce!

Rozpocznij swój internetowy biznes i zacznij sprzedawać w sieci.

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

-

Sprawdź naszą ofertę!

Sklepy internetowe
01

Sprzedawca w świecie e-commerce

Wraz z Olicomem zrealizujesz swój sklep internetowy w oparciu o popularne, opensource’owe narzędzia takie jak PrestaShop czy WooCommerce. Ponadto, przygotujemy dla Ciebie także sklep na specjalne, indywidualne zamówienie, bazując na naszym autorskim systemie CMS Olicom. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na realizacje ograniczone jedynie Twoją wyobraźnią!

Sklepy internetowe
02

PrestaShop, WooCommerce, a może CMS Olicom?

Nie zaprzątaj sobie głowy technicznymi łamigłówkami! Nasz zespół specjalistów doradzi Ci, który system sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojego biznesu. Przygotowując sklep internetowy uważnie słuchamy wskazówek naszych klientów, organizujemy spotkania i tłumaczymy wszelkie wątpliwości. Dzięki temu możecie być pewni, że przed podjęciem współpracy każdy etap naszych przyszłych działań będzie dla Was jasny i oczywisty, a samodzielne zarządzanie sklepem wraz z upływem tygodni stanie się jeszcze prostsze!

Sklepy internetowe
03

Jak pracujemy przygotowując sklepy internetowe?

Przede wszystkim pomagamy naszym klientom dobrać najbardziej optymalne rozwiązania w oparciu o ich indywidualne potrzeby. Staramy się określić w ilu wersjach językowych dostępny będzie sklep internetowy, czy będzie wykorzystywać metody szybkich płatności, jaką ilość produktów ma obsługiwać itp. Po szczegółowej konsultacji z klientem przedstawiamy darmową, niezobowiązującą wycenę projektu, warunki ewentualnej współpracy oraz nasze wskazówki.

Sklepy internetowe
04

Spotkaj się z nami

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy kontaktu z naszymi potencjalnymi klientami: od wiadomości e-mail, poprzez rozmowy telefoniczne i wideokonferencje, a na bezpośrednich spotkaniach kończąc. Chcemy poznać Twoje wymogi i pomóc Ci w realizacji wymarzonego biznesu – zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem! Gwarantujemy pyszną kawę i doborowe towarzystwo ;)

Sklepy internetowe
05

Realizując sklep internetowy z Olicomem zyskujesz:

Profesjonalne doradztwo

Serwis „szyty na miarę”, dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb oraz budżetu

24-miesięczną gwarancję

Możliwość zintegrowania sklepu ze stanami magazynowymi czy serwisem Allegro

System szybkich płatności

Realizację w oparciu o najnowsze trendy graficzne

Maksymalizację pozytywnego User Experience

Możliwość podjęcia działań promocyjnych po wdrożeniu!

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

-

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi ze sklepami internetowymi, nie wahaj się, napisz już teraz!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wycenimy i doradzimy najlepsze rozwiązanie

  • -

    -

    -