Wordpressie Strony na Wordpressie

Poszukujesz specjalistów od Wordpressa?

właśnie ich znalazłeś!

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

Sprawdź naszą ofertę!

co możemy dla Ciebie zrobić ?

Strona www

Kompleksowe wykonanie strony na Wordpress

Utworzenie Wersji mobilnej (responsywnej)

Przygotowanie nowego wyglądu strony

Instalacja gotowego szablonu graficznego

Podpięcie Wordpressa do gotowej strony

Aktualizacja do najnowszej wersji

Przygotowanie i wdrożenie modułów

Pomoc techniczna

dlaczego Olicom ?

Doradztwo

doradztwo

Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego szablonu. Przeszukamy sprawdzone strony z gotowymi szablonami i przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania.

Projektowanie

projektowanie

Zaprojektujemy indywidualną szatę graficzną Twojej strony. Współczesny design, dostosowany do charakteru www oraz zgodny z Twoimi oczekiwaniami i upodobaniami.

Programowanie

programowanie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie tworzenia strony: Instalacja Wordpressa, konfiguracja templatki/szaty graficznej, wprowadzenie treści na stronę, testowanie i Instalacja gotowej strony.

Modernizacja

modernizacja

Jeśli masz potrzebę to zaktualizujemy starsze wersje Wordpressa, zainstalujemy nowe wtyczki, przekształcimy gotowe templatki dodając im nowe funkcjonalności, zoptymalizujemy templatki do wersji responsywnych (RWD) i wiele innych…

Serwis

serwis

Po utworzeniu strony NIE zostajesz sam - masz nas! Otrzymujesz 24 miesięczną opiekę gwarancyjną. Świadczymy również opiekę serwisową wszystkim, którzy jej potrzebują i się do nas zgłoszą.

Doświadczenie

doświadczenie

Dzięki zaangażowanemu zespołowi doświadczonych programistów grafików i opiekunów klienta, od wielu lat realizujemy z dużym sukcesem strony dostosowane do aktualnych trendów, które są zarówno atrakcyjne wizualnie jak i przyjazne w użytkowaniu.

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

nasze realizacje

klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi z Wordpressem, nie wahaj się, napisz już teraz!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wycenimy
i doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Twojej strony na Wordpressie!

  • -

    -

    -