Strony WWW

Chcesz zrealizować atrakcyjną stronę WWW

opartą o najnowocześniejsze technologie?

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

-

Sprawdź naszą ofertę!

Strony WWW
01

Dlaczego warto wybrać OLICOM?

Obecnie, na rynku znajdziesz wiele agencji interaktywnych, które realizują strony internetowe. Co jednak wyróżnia firmę Olicom Interactive spośród nich? Przede wszystkim profesjonalna realizacja, intuicyjny system zarządzania treścią (CMS Olicom) oraz 24-miesięczna gwarancja!

Poznaj nas!

Zorganizujmy wspólne spotkanie lub wideokonferencję i ustalmy szczegóły projektu. Wzajemna wymiana cennych spostrzeżeń pozwoli nam zoptymalizować założenia realizacji.

Strony WWW
02

WordPress czy CMS Olicom? Wybór należy do Ciebie!

Poszukujesz prostej strony wizytówkowej, która przedstawi Twoją firmę w sieci? Wybierz jeden z graficznych szablonów WordPress, który zostanie dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Przygotujemy dla Ciebie wizualizację wykorzystującą wybraną kolorystykę, logotyp, treści oraz zdjęcia, a następnie przygotujemy ją w języku HTML, który pozwoli na wyświetlanie Twojej witryny w sieci!

Interesują Cię indywidualne rozwiązania i chcesz stworzyć serwis „szyty na miarę”? Nasz autorski system CMS Olicom nie ma ograniczeń! Przygotujemy dla Ciebie jedyny w swoim rodzaju projekt graficzny, który będzie podstawą Twojej witryny. Realizujemy najróżniejsze narzędzia sieciowe, które następnie wdrażamy na strony WWW naszych klientów za pośrednictwem najnowocześniejszych technologii.

Strony WWW
03

Jak pracujemy przygotowując strony internetowe?

Gromadzimy wytyczne naszych potencjalnych klientów, pochylamy się nad nimi i proponujemy najbardziej optymalne rozwiązania. Przedstawiamy darmową, niezobowiązującą wycenę, a po jej akceptacji przystępujemy do projektu. Po zaakceptowaniu koncepcji graficznej nasi programiści przygotowują działającą wersję serwisu w wersji beta, do której klient może wprowadzić poprawki w dwóch sesjach. Po ostatecznej akceptacji instalujemy witrynę objętą 24-miesięczną gwarancją na serwerze docelowym!

Strony WWW
04

Realizujemy dla Państwa

Firmowe strony WWW

Serwisy blogowe

Fora tematyczne

Serwisy społecznościowe

Portale informacyjne

i wiele, wiele więcej!

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

-

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi ze stronami internetowymi, nie wahaj się, napisz już teraz!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wycenimy i doradzimy najlepsze rozwiązanie

  • -

    -

    -