Audyty Usability

Dowiedz się, co o Twoim serwisie myślą użytkownicy

przeprowadź audyt usability

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

-

Sprawdź naszą ofertę!

Audyty Usability
01

User experience

W Olicom Interactive wiemy, że dbałość o web usability to podstawa tworzenia, przebudowy oraz prowadzenia serwisów. Właśnie dlatego, posiadając szerokie doświadczenie praktyczne i teoretyczne w budowaniu pozytywnego user experience, w naszej pracy stawiamy na rozwiązania łatwe w obsłudze, a także intuicyjne z punktu widzenia użytkownika.

Poznaj nas!

Zorganizujmy wspólne spotkanie lub wideokonferencję i ustalmy szczegóły projektu. Wzajemna wymiana cennych spostrzeżeń pozwoli nam zoptymalizować założenia realizacji.

Audyty Usability
02

Jak optymalizować?

Audyt usability polega na ocenie strony WWW pod kątem łatwości w docieraniu do informacji z uwagi na sposób poruszania się po jej zasobach. Pomaga wyłonić wszelkie błędy projektu, które wpływają na obniżenie użyteczności witryny. Przeprowadzając dla Ciebie profesjonalny audyt sprawdzimy wszystkie czynniki wpływające na szeroko pojętą funkcjonalność strony internetowej, sklepu bądź aplikacji. Stworzymy raport, w którym wyszczególnimy nasze spostrzeżenia oraz zaproponujemy alternatywne rozwiązania, prowadzące do zwiększenia zadowolenia użytkowników odwiedzających Twój serwis, poprawiając tym samym wizerunek firmy. Jeśli zdecydujesz się na naprawę błędów wykrytych podczas audytu, zajmiemy się poprawą funkcjonowania Twojej witryny lub jej całkowita przebudową.

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

-

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi z audytem usability, nie wahaj się, napisz już teraz!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wycenimy i doradzimy najlepsze rozwiązanie

  • -

    -

    -