CMS Olicom

Autorski system zarządzania treścią

CMS Olicom

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

-

Sprawdź naszą ofertę!

CMS Olicom
01

Autorski system CMS Olicom

Obecnie, na rynku dostępnych jest wiele OpenSource’owych systemów zarządzania treścią. Posiadają one jednak pewne wady: są podatne na ataki wirusów i botów, a także są ograniczone pod względem ewentualnej rozbudowy. W związku z tym dla klientów, którzy zainteresowani są najbardziej spersonalizowanymi projektami, proponujemy rozwiązania bazujące na naszym autorskim systemie CMS Olicom!

Poznaj nas!

Zorganizujmy wspólne spotkanie lub wideokonferencję i ustalmy szczegóły projektu. Wzajemna wymiana cennych spostrzeżeń pozwoli nam zoptymalizować założenia realizacji.

CMS Olicom
02

Strona internetowa, sklep, a może aplikacja webowa?

System CMS Olicom to przede wszystkim nasze autorskie rozwiązanie, na którym budujemy najbardziej zaawansowane projekty. Wraz z biegiem lat rozwijamy narzędzie, które obecnie jest praktycznie nieograniczone pod względem rozbudowy. Integracje z programami zewnętrznymi, gromadzenie statystyk czy edycja treści zaimplementowanych na witrynie są nie tylko proste w obsłudze, ale przede wszystkim zrealizowane na specjalne zamówienie klienta.

CMS Olicom może obsługiwać nie tylko strony internetowe i sklepy. Na jego bazie realizujemy także zaawansowane aplikacje internetowe, takie jak systemy zamówień czy firmowe panele administracyjne. Korzystając z naszego autorskiego systemu możesz mieć pewność, że zabezpieczenia Twojej aplikacji nie ulegną najbardziej elementarnym próbom ich złamania czy atakom uciążliwych botów. Jeśli zatem poszukujesz rozwiązania zrealizowanego na specjalne, indywidualne zamówienie, które nie wykorzystuje OpenSource’owego systemu – postaw na CMS Olicom!

CMS Olicom
03

Zalety systemu CMS Olicom:

Przejrzysta szata graficzna panelu

Łatwa edycja treści

Możliwość realizowania dodatkowych modułów na specjalne zamówienie klienta

Integracje ze stanami magazynowymi, serwisami aukcyjnymi oraz innymi systemami

Wysoki poziom bezpieczeństwa względem rozwiązań OpenSource

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi z CMS Olicom, nie wahaj się, napisz już teraz!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wycenimy i doradzimy najlepsze rozwiązanie

  • -

    -

    -