Pozycjonowanie

Pozwól się odnaleźć! Dobra pozycja Twojej strony WWW

w wyszukiwarce Google to jeden z kluczowych elementów

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

-

Sprawdź naszą ofertę!

Pozycjonowanie
01

Czym jest pozycjonowanie organiczne w wyszukiwarce?

Pozycjonowanie to jeden z podstawowych elementów marketingu internetowego. Polega na długotrwałym działaniu specjalistów, którzy dbają o poprawienie pozycji konkretnego serwisu w wyszukiwarce internetowej. Ich zadanie to optymalizacja kodu oraz zawartych na witrynie treści, których odpowiednia konstrukcja pozwoli Wam piąć się w górę na wybrane frazy kluczowe! Warto jednak pamiętać, że aby Wasza pozycja była odpowiednio wysoka, serwis wymaga konsekwentnego działania w dłuższej perspektywie czasu, wykorzystując odmienne taktyki pozycjonerskie. Z uwagi na to warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która zaproponuje Wam odpowiedni plan działania oraz pomoże w jego realizacji.

Poznaj nas!

Zorganizujmy wspólne spotkanie lub wideokonferencję i ustalmy szczegóły projektu. Wzajemna wymiana cennych spostrzeżeń pozwoli nam zoptymalizować założenia realizacji.

Pozycjonowanie
02

Zalety pozycjonowania organicznego:

Przygotowanie indywidualnego planu działania uwzględniającego konkretną branżę oraz pozycję konkurencji

Analiza witryny oczami specjalistów

Optymalizacja kodu, struktury i treści na stronie WWW

Konsekwentne monitorowanie pozycji na konkretne frazy

Bezpieczne budowanie popularności witryny

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

-

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi z pozycjonowaniem, nie wahaj się, napisz już teraz!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wycenimy i doradzimy najlepsze rozwiązanie

  • -

    -

    -