Reklama

Reklamuj swoje usługi

razem z nami!

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

-

Sprawdź naszą ofertę!

Reklama
01

Reklamaz Olicomem

Olicom Interactive nie tylko tworzy nowoczesne strony WWW, sklepy internetowe i aplikacje. Zajmujemy się także ich aktywną promocją! Należy bowiem pamiętać, że atrakcyjny serwis to nie wszystko – najważniejsze jest to, aby cieszył się on częstymi odwiedzinami jego potencjalnych klientów i odbiorców!

Poznaj nas!

Zorganizujmy wspólne spotkanie lub wideokonferencję i ustalmy szczegóły projektu. Wzajemna wymiana cennych spostrzeżeń pozwoli nam zoptymalizować założenia realizacji.

Relkama
02

Reklama tekstowa, banerowa czy remarketing?

Prowadzimy profesjonalne kampanie marketingowe Google AdWords. Dzięki nam link do Twojej witryny może znaleźć się na samej górze najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej świata! A może chcesz, aby banery reklamowe Twojego sklepu internetowego pojawiły się w najczęściej odwiedzanych miejscach w sieci? Zdecyduj się na kampanie banerowe i remarketingowe i zacznij podbijać Internet razem z nami!

Relkama
03

PR marki, czyli klucz do sukcesu

Dzięki nam zadbasz także o Public Relations Twojej firmy. Pomożemy Ci przygotować odpowiedni profil na portalu Facebook czy Twitter, a także wskażemy, jak dalej prowadzić działania w sieci. Pomożemy Ci reklamować się w najpopularniejszych portalach społecznościowych i przygotujemy dla Ciebie materiały poligraficzne, które wykorzystasz podczas branżowych targów czy sezonowych akcji marketingowych!

Relkama
04

Dzięki nam stworzysz:

Kampanie Google AdWords

Profile firmowe w portalach społecznościowych

Odpowiedni PR Twojej marki w sieci

Wysokiej jakości materiały poligraficzne i gadżety reklamowe

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

-

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi z reklamą internetową, nie wahaj się, napisz już teraz!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wycenimy i doradzimy najlepsze rozwiązanie

  • -

    -

    -