Programy lojalnościowe

Docieraj do kluczowych klientów i prezentuj im wyjątkowe

oferty za pośrednictwem programów lojalnościowych!

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

-

Sprawdź naszą ofertę!

Programy lojalnościowe
01

Czym są programy lojalnościowe?

Dziś, coraz większą popularnością wśród sklepów internetowoywych oraz innych serwisów sprzedażowych cieszą się programy lajalnościowe. Z założenia są to długoterminowe działania marketingowe, mające na celu podtrzymać pozytywną relację firmy z jej kluczowymi klientami.

Poznaj nas!

Zorganizujmy wspólne spotkanie lub wideokonferencję i ustalmy szczegóły projektu. Wzajemna wymiana cennych spostrzeżeń pozwoli nam zoptymalizować założenia realizacji.

Programy lojalnościowe
02

Automatyzacja

Wraz z firmą Olicom Interactive zaprojektujesz sposób naliczania benefitów przez konkretny program lojalnościowy. Po ostatecznej akceptacji fazy koncepcyjnej przystępujemy do projektowania graficznego systemu oraz jego odpowiedniego oprogramowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz prowadzić specjalne programy sprzedażowe dla kluczowych klientów bez obaw o przeliczanie danych, gromadząc ich punktu w ramach jednego systemu. Ponadto, możliwość eksportowania informacji z kopii zapasowej pozwoli Ci przywrócić wszystkie dane w przypadku ewentualnej awarii!

Programy lojalnościowe
03

Doświadczenie

Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu spersonalizowanych systemów sprzedażowych i sklepów internetowych. Znajomość narzędzi służących poprawnej obsłudze zamówień oraz autorski system zarządzania programami lojalnościowymi CMS Olicom pozwalają nam tworzyć rozwiązania praktycznie nieograniczone. Planujesz stworzyć własny system premiujący najbardziej aktywnych klientów, którzy dzięki długoterminowej współpracy zostaną nagrodzeni punktami pozwalającymi na darmowe zakupy? Skontaktuj się z nami!

Programy lojalnościowe
04

Zalety programów lojalnościowych

Możliwość znaczącego zwiększenia sprzedaży

Automatyzacja systemu

Samodzielne zarządzanie ilością punktów przyznawanych za zakup konkretnego produktu

Podtrzymywanie relacji z najbardziej aktywnymi klientami

Nieograniczona personalizacja programów lojalnościowych

Budowanie atrakcyjnej oferty w oczach użytkowników

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi z programami lojalnościowymi, nie wahaj się, napisz już teraz!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wycenimy i doradzimy najlepsze rozwiązanie

  • -

    -

    -