Prestashop

Wejdź do świata e-commerce i stwórz swój sklep internetowy

w oparciu o system PrestaShop

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

-

Sprawdź naszą ofertę!

Prestashop
01

Sklepinternetowy

Razem z firmą Olicom Interactive zrealizujesz sklep internetowy w oparciu o popularne, opensource’owe narzędzia! Jednym z nich jest znany na całym świecie system PrestaShop. Jakie są jego zalety?

Rozpoczęcie swojej przygody w branży e-commerce to oczywiście możliwość praktycznie nieograniczonej sprzedaży pod względem lokalizacji czy czasu, a także duża automatyzacja i możliwość prezentowania wszystkich produktów – nawet tych, których nie posiadamy obecnie na stanie magazynowym. Dzięki takim rozwiązaniom sieć co roku odnotowuje coraz więcej transakcji dokonywanych online, a rosnąca liczba sklepów decyduje się wyłącznie na sprzedaż internetową.

Poznaj nas!

Zorganizujmy wspólne spotkanie lub wideokonferencję i ustalmy szczegóły projektu. Wzajemna wymiana cennych spostrzeżeń pozwoli nam zoptymalizować założenia realizacji.

Prestashop
02

Sprzedaż internetowa

Zalety systemu Presta Shop

System PrestaShop to rozwiązanie typu opensource – oznacza to, że mogą z niego korzystać oraz modyfikować go wszyscy – zarówno duże firmy informatyczne, jak i hobbystyczni pasjonaci. Dzięki temu, „Presta” cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników internetowej sprzedaży. Poprzez wspólne rozwijanie platformy użytkownicy zdołali stworzyć z niej narzędzie intuicyjne, proste w obsłudze i wciąż rozwijane.

Możliwości

PrestaShop pozwala między innymi na przeprowadzenie prostej integracji ze stanami magazynowymi, firmami logistycznymi i pośrednikami płatności. Ponadto, dzięki popularyzacji narzędzia możliwy jest zakup gotowego szablonu graficznego, który jest następnie dostosowywany pod wymogi konkretnego klienta. Dzięki temu jest to alternatywa tańsza niż budowanie sklepu od zera na bazie autorskiego systemu CMS.
Prestashop
03

Realizacja sklepów PrestaShop z Olicomem:

Profesjonalne doradztwo

Możliwość prostej integracji systemu z innymi usługami

Dostęp do tysięcy gotowych szablonów graficznych

Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu sklepów opartych o system PrestaShop

Możliwość cyklicznej aktualizacji oprogramowania

24-miesięczna gwarancja

Możliwość podjęcia działań promocyjnych po wdrożeniu!

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

-

nasze realizacje

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi z systemem Presta Shop, nie wahaj się, napisz już teraz!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wycenimy i doradzimy najlepsze rozwiązanie

  • -

    -

    -