E-learning

Platformy e-learningowe

interaktywne szkolenia, lekcje i kursy

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

-

Sprawdź naszą ofertę!

E-learning
01

Platformy e-learningowe

Specjalizujemy się w przygotowywaniu platform e-learningowych dla firm, szkół czy instytucji. To wygodne narzędzie pozwoli ci odpowiednio wyszkolić Twoich pracowników czy uczniów gdziekolwiek są! Nasze platformy umożliwiają gromadzenie punktów w ramach każdego profilu, przygotowywanie testów oraz ich aktualizację.

Poznaj nas!

Zorganizujmy wspólne spotkanie lub wideokonferencję i ustalmy szczegóły projektu. Wzajemna wymiana cennych spostrzeżeń pozwoli nam zoptymalizować założenia realizacji.

E-learning
02

E-learning, czyli przyszłość nauczania

Z biegiem lat platformy e-learningowe stają się rozwiązaniem coraz bardziej powszechnym. Pozwalają rozwiązywać testy w każdym miejscu i o dowolnej porze, a odpowiednio zaprojektowane są przystępną formą nauczania, łączącą interaktywność z tradycyjnym przyswajaniem wiedzy. Myślisz, że rozwiązania wszystkich pytań można bez problemu znaleźć w sieci? Prawdopodobnie tak, pamiętaj jednak, że odpowiednie ograniczenia czasowe pytań, ich losowość oraz niewielka liczba podejść do egzaminu skutecznie niwelują wszelkie próby oszustwa!

E-learning
03

Dlaczego platformy e-learningowe?

Z platform e-learningowych korzystają obecnie już nie tylko szkoły. Jest to rozwiązanie coraz bardziej popularne wśród firm czy instytucji. Możliwość zdalnego prowadzenia szkoleń jest tańsza, wygodniejsza oraz wyjątkowo łatwa do skontrolowania. Wystarczy, że przygotujesz odpowiednie materiały, a my zrealizujemy dla Ciebie system, który odpowiednio poprowadzi przez nie Twoich pracowników i zgromadzi ich wyniki.

E-learning
04

E-learning z Olicomem to:

Możliwość zdalnego prowadzenia lekcji i szkoleń

Interaktywne przedstawianie materiałów egzaminacyjnych

Profile szkoleniowców i pracowników

Wygodne prowadzenie statystyk i wyników

Możliwość aktualizowania testów

Oszczędność czasu i pieniędzy względem tradycyjnych szkoleń

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi z e-learningiem, nie wahaj się, napisz już teraz!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wycenimy i doradzimy najlepsze rozwiązanie

  • -

    -

    -