Flipbook

Flipbook – zmień swoje katalogi .pdf

w interaktywną prezentację!

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

-

Sprawdź naszą ofertę!

Flipbook
01

Nowoczesna forma prezentacji

Twoja firma posiada obszerne katalogi produktów i usług, które udostępnia w sieci? Od dziś możesz zaprezentować je w zupełnie odświeżonej odsłonie! Postaw na nowoczesność i wykorzystaj Flipbooka – narzędzie, które wyróżni Cię spośród tłumu.

Poznaj nas!

Zorganizujmy wspólne spotkanie lub wideokonferencję i ustalmy szczegóły projektu. Wzajemna wymiana cennych spostrzeżeń pozwoli nam zoptymalizować założenia realizacji.

Flipbook
02

Czym jest Flipbook?

Flipbook to nasze autorskie narzędzie, które umożliwia prezentowanie dokumentów w formacie .pdf w zupełnie nowej odsłonie. Atrakcyjne animacje, możliwość przeglądania plików na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem gestów czy wysoka intuicyjność sprawiają, że jest to rozwiązanie które pokochają użytkownicy.

03

Dla kogo?

Nasz produkt to idealne narzędzie dla firm, które posiadają obszerne katalogi produktów i usług. Dzięki niemu ich oferta będzie od teraz wyróżniać się spośród konkurencji atrakcyjną formą prezentacji i zachęcać do zapoznania się z treściami zamieszczonymi w katalogu. Chcesz postawić na nowoczesność? Postaw na Flipbooka!

Flipbook
Flipbook
04

  Flipbook to:

Możliwość wyróżnienia swojej oferty spośród konkurencji

Atrakcyjna forma prezentacji dzięki wysokiej jakości zdjęciom i animacjom

Dostosowanie do urządzeń mobilnych oraz obsługi za pośrednictwem gestów

Samodzielne zarządzanie treścią

Wygodne, intuicyjne przeglądanie

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi z Flipbookiem, nie wahaj się, napisz już teraz!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wycenimy i doradzimy najlepsze rozwiązanie

  • -

    -

    -