Stany magazynowe

Specjalizujemy się w integrowaniu sklepów

internetowych ze stanami magazynowymi!

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

-

Sprawdź naszą ofertę!

Stany magazynowe
01

Automatyzacja działalności e-commerce

Od wielu lat prowadzimy dla naszych klientów duże projekty e-commerce, w których tworzone przez nas sklepy internetowe wymagają integracji ze stanami magazynowymi. Mamy doświadczenie m.in. z takimi programami, jak Subiekt (włączając w to jego najnowszą wersję Nexo-Pro). Współpracując z firmą Olicom Interactive możesz być pewny/a, że Twój internetowy biznes znajduje się w odpowiednich rękach. Poznaj nasze możliwości i dowiedz się, jak zautomatyzować Twoją działalność w świecie e-commerce!

Stany magazynowe
02

Jak pracujemy planując integrację?

Priorytetowe jest dla nas bezpieczeństwo danych klienta. Tworzymy kopie zapasowe informacji o produktach oraz zamówieniach, aby mieć pewność, że nic nie umknie naszej uwadze podczas integrowania sklepu internetowego ze stanami magazynowymi. Wieloletnie doświadczenie z programami takimi jak Subiekt pozwoliło nam dopracować działanie integratorów tak, aby w porozumieniu z klientem planować bezpieczne przenoszenie danych bez utraty cennych informacji o klientach oraz ich zamówieniach. Przed rozpoczęciem integracji oczywiście dopracowujemy całą koncepcję w porozumieniu ze zleceniodawcą, wspólnie wybieramy program pośredniczący oraz dokonujemy bezpłatnej wyceny. Dzięki temu możecie mieć Państwo pewność, że planowana integracja sklepu online ze stanami magazynowymi znajdzie się w rękach specjalistów.

Stany magazynowe
03

Integracja ze stanami magazynowymi z Olicom Interactive:

Bezpłatna wycena projektu

Stały kontakt z klientem podczas procesu integracji

Znajomość specjalistycznych systemów sprzedaży produktów

Wieloletnie doświadczenie z programem Subiekt i Subiekt Nexo Pro

Minimalizacja ryzyka utraty danych

Wsparcie techniczne

Rozwijanie i autmatyzacja biznesu e-commerce

Minimalizacji ilości błędów w zamówieniach oraz bazie klientów

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

-

nasze realizacje

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi z integracjami ze stanami magazynowymi, nie wahaj się, napisz już teraz!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wycenimy i doradzimy najlepsze rozwiązanie

  • -

    -

    -