Logotypy

Indywidualny znak graficzny klienta,

logotyp

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

-

Sprawdź naszą ofertę!

Logotypy
01

Element identyfikacji wizualnej?

Logotyp to podstawowy element identyfikacji wizualnej, z którym klienci będą kojarzyć Twoją firmę. W związku z tym warto zadbać, aby był on zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami jednak w taki sposób, aby z biegiem lat nie stracił na aktualności. Specjaliści z naszego działu graficznego przygotują dla Ciebie propozycje nie mające sobie równych!

Poznaj nas!

Zorganizujmy wspólne spotkanie lub wideokonferencję i ustalmy szczegóły projektu. Wzajemna wymiana cennych spostrzeżeń pozwoli nam zoptymalizować założenia realizacji.

Logotypy
02

Pozwól nam poznać Twoje preferencje!

Projektując logotypy uważnie słuchamy uwag naszych klientów. Graficy starają się połączyć Wasze indywidualne preferencje z aktualnymi trendami, aby znak firmowy nie tylko spodobał się klientom, ale także Wam! To niezwykle ważne, aby logotyp odzwierciedlał charakter marki, dzięki czemu stanie się zarówno atrakcyjnym, jak i autentycznym znakiem graficznym.

Logotypy
03

Format nie ma znaczenia

Gdy przygotujemy już propozycje logotypów, wdrożymy do nich poprawki, a ostateczna wersja zostanie przez Was wybrana – przystępujemy do przygotowania odpowiednich formatów. Pamiętaj bowiem, że Twój znak graficzny będzie wykorzystywany na stronie internetowej, materiałach poligraficznych, banerach reklamowych i innych nośnikach. Zaprojektowany przez nas logotyp otrzymasz w formatach: AI, PDF, PNG, JPG.

Logotypy
04

Projektując logotyp z Olicomem

Zrealizujesz znak graficzny, z którym klienci będą identyfikować Twoją firmę

Stworzysz podstawę graficzną pod przygotowanie identyfikacji wizualnej

Wyróżnisz się na tle konkurencji

Uzyskasz go w formatach, które pozwolą na wdrażanie znaku na wszystkich możliwych materiałach

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

-

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi z logotypami, nie wahaj się, napisz już teraz!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wycenimy i doradzimy najlepsze rozwiązanie

  • -

    -

    -