Monitoring sieci

Monitoring sieci

Poznaj opinie użytkowników portali społecznościowych!

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

-

Sprawdź naszą ofertę!

Monitoring Sieci
01

Co możesz zyskać?  

Poznaj opinie na temat Twojej firmy i monitoruj sieć wraz z Olicomem! Uzyskaj dostęp do zaawansowanych narzędzi, które pozwolą Ci obserwować wypowiedzi użytkowników najpopularniejszych serwisów społecznościowych, portali oraz forów.

Porównuj comiesięczne statystyki, sprawdzaj wypowiedzi negatywne i pozytywne, buduj strategie sprzedażowe, a także dbaj o PR marki za pośrednictwem monitoringu sieci! Dowiedz się, do kogo trafiają Twoje produkty i postaw na najnowocześniejsze rozwiązania marketingowe

Poznaj nas!

Zorganizujmy wspólne spotkanie lub wideokonferencję i ustalmy szczegóły projektu. Wzajemna wymiana cennych spostrzeżeń pozwoli nam zoptymalizować założenia realizacji.

Monitoring Sieci
02

Dzięki monitorowaniu sieci:

Sprawdzisz, jaki typ użytkowników jest zainteresowany Twoim produktem lub usługami

Dowiesz się, które działania marketingowe przynoszą zamierzone efekty

Poznasz preferencje Twoich klientów oraz ich niezależne opinie na temat Twojej marki

Uzyskasz dostęp do comiesięcznych raportów podsumowujących

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

-

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi z monitoringiem sieci, nie wahaj się, napisz już teraz!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wycenimy i doradzimy najlepsze rozwiązanie

  • -

    -

    -