Aktualizacje

Aktualizacja

Stron Internetowych

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

-

Sprawdź naszą ofertę!

Aktualizacje
01

Czym jest aktualizacja strony www

Strona internetowa to Twoja wizytówka w sieci, dlatego warto ją cyklicznie aktualizować. Podobnie jak w przypadku produktów na sklepowych półkach czy menu w restauracji, dbałość o atrakcyjny wygląd serwisu, przejrzystość prezentowanych treści oraz regularne odświeżanie oferty sprawią, że potencjalni klienci będą chętnie odwiedzać Twoją witrynę.

Postęp technologiczny sprawia, że strony internetowe bardzo szybko ewoluują. Dostosowanie ich do urządzeń mobilnych, nowoczesny design oraz intuicyjność z uwzględnieniem tzw. User Experience to kluczowe czynniki wpływające na zadowolenie użytkowników odwiedzających Twoją witrynę. 

Poznaj nas!

Zorganizujmy wspólne spotkanie lub wideokonferencję i ustalmy szczegóły projektu. Wzajemna wymiana cennych spostrzeżeń pozwoli nam zoptymalizować założenia realizacji.

Aktualizacje
02

Ulepszaj swoją witrynę!

Podczas przeprowadzania aktualizacji nie zapominamy o treściach znajdujących się na łamach serwisu. Odświeżona oferta oraz regularnie uzupełniane aktualności wpływają na wzrost wiarygodności Twojej firmy i zachęcają użytkowników do zapoznania się z produktami oraz do skorzystania z usług marki. Olicom Interactive oferuje kompleksową modernizację stron WWW, aktualizację treści oraz długoterminową współpracę pozwalającą na utrzymanie witryny w dobrej kondycji. Masz wątpliwości, jakich zmian wymaga Twoja strona lub sklep internetowy? Skontaktuj się z nami, a chętnie opracujemy wspólny plan działania!

Aktualizowanie stron internetowych wraz z Olicomem:

Aktualizacja wyglądu

Implementacja nowych treści, oferty i produktów

Poprawianie błędów

Projektowanie oraz wdrożenie banerów reklamowych

Indywidualny plan działania, uzależniony od konkretnej branży

Podpięcie panelu administracyjnego pozwalającego na samodzielną aktualizację treści w przyszłości

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

-

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi z aktualizacją stron WWW, nie wahaj się, napisz już teraz!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wycenimy i doradzimy najlepsze rozwiązanie

  • -

    -

    -