Poligrafia

Poligrafia, czyli popularna forma reklamy

prowadzacą do bezpośredniego kontaktu z klientem

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

-

Sprawdź naszą ofertę!

Poligrafia
01

Co możemy dla Ciebie przygotować?

Zajmujemy się kompleksową obsługą poligraficzną. Przygotowujemy projekty produktów, które po ostatecznej akceptacji wykonujemy zarówno w konwencjonalnej technologii offsetowej, jak i w druku cyfrowym. Wszystko uzależnione jest od indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Zajmujemy się także przygotowywaniem gadżetów reklamowych, dzięki którym skutecznie wypromujesz swoją markę w bezpośrednich kontaktach z potencjalnym klientem.

Poznaj nas!

Zorganizujmy wspólne spotkanie lub wideokonferencję i ustalmy szczegóły projektu. Wzajemna wymiana cennych spostrzeżeń pozwoli nam zoptymalizować założenia realizacji.

Poligrafia
02

Wizytówki prywatne i firmowe

Wykonujemy wizytówki wg własnego projektu, jak również na podstawie materiałów dostarczonych przez klienta. Wizytówki jednostronne i dwustronne mogą być zadrukowane na papierze offsetowym (220-300g), kredowym (220-350g) lub na tworzywie sztucznym. Wymiary oraz orientacja użytku dowolna (wg ustaleń lub wg standardów). Proponujemy również szereg ulepszeń, takich jak suchy tłok (hot stamping), złocenie, perforacje, bigowanie (w przypadku wizytówek łamanych), lakiery wybiórcze, lakiery hybrydowe, brokat, foliowanie i inne.

Poligrafia
03

Papier firmowy

Wykonujemy papier firmowy wg własnego projektu, jak również na podstawie materiałów dostarczonych przez klienta. Aby ułatwić możliwość swobodnego pisania odręcznego, maszynowego oraz swobodny przelot przez drukarkę, wydruk proponujemy na papierze offsetowym w zakresie gramatury 90-160g. Ponadto, oferujemy szereg dodatkowych uszlachetnień, takich jak suchy tłok (hot stamping), złocenie, perforacje, lakiery wybiórcze, lakiery hybrydowe, brokat i inne. 

Poligrafia
04

Profesjonalne projekty kopert

Wykonujemy koperty wg własnego projektu, jak również na podstawie materiałów dostarczonych przez klienta (w formie pełnej lub z okienkiem). Ponadto, proponujemy Państwu szereg dodatkowych uszlachetnień, takich jak suchy tłok (hot stamping), złocenie, perforacje, lakiery wybiórcze, lakiery hybrydowe, brokat i inne.

Poligrafia
05

Teczki firmowe

Wykonujemy teczki firmowe wg własnego projektu, jak również na podstawie materiałów dostarczonych przez klienta. Korzystamy zarówno ze standardowych wykrojników, jak i z wykrojników zaproponowanych. Ponadto, proponujemy szereg dodatkowych uszlachetnień, takich jak suchy tłok (hot stamping), złocenie, perforacje, lakiery wybiórcze, lakiery hybrydowe, brokat i inne.

Poligrafia
06

Torby reklamowe

Wykonujemy torby reklamowe wg własnego projektu, jak również na podstawie materiałów dostarczonych przez klienta. Korzystamy zarówno ze standardowych wykrojników, jak i z wykrojników zaproponowanych. Ponadto, proponujemy szereg dodatkowych uszlachetnień, takich jak suchy tłok (hot stamping), złocenie, perforacje, lakiery wybiórcze, lakiery hybrydowe, brokat i inne. 

Poligrafia
07

Broszury, foldery, katalogi, ulotki, plakaty...

Wykonujemy teczki firmowe wg własnego projektu, jak również na podstawie materiałów dostarczonych przez klienta. Korzystamy zarówno ze standardowych wykrojników, jak i z wykrojników zaproponowanych. Ponadto, proponujemy szereg dodatkowych uszlachetnień, takich jak suchy tłok (hot stamping), złocenie, perforacje, lakiery wybiórcze, lakiery hybrydowe, brokat i inne.

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

-

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi z poligrafią, nie wahaj się, napisz już teraz!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wycenimy i doradzimy najlepsze rozwiązanie

  • -

    -

    -