Audyty Seo

Audyty SEO

Search Engine Optimization

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

-

Sprawdź naszą ofertę!

Audyty SEO
01

Search Engine Optimization

Zastanawiasz się, czy potrzebujesz organicznego pozycjonowania SEO? Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksowy audyt, przeanalizujemy treść oraz strukturę witryny, wskażemy elementy wymagające poprawy i opracujemy plan działania.

Optymalizacja witryny polega na prowadzeniu działań bezpośrednio na stronie internetowej (kod, struktura, treść). Pozycjonowanie z kolei obejmuje aktywności podejmowane poza nią (pozyskiwanie odnośników z serwisów zewnętrznych, budowanie sieci powiązań). 

Poznaj nas!

Zorganizujmy wspólne spotkanie lub wideokonferencję i ustalmy szczegóły projektu. Wzajemna wymiana cennych spostrzeżeń pozwoli nam zoptymalizować założenia realizacji.

Audyty SEO
02

Jak optymalizować?

Zarówno optymalizacja, jak i pozycjonowanie wymagają wiedzy oraz odpowiedniego działania z zakresu tzw. SEO (Search Engine Optimization). Wraz z firmą Olicom Interactive Twoja witryna stanie się przyjazna dla wyszukiwarek internetowych, dzięki czemu będzie cieszyć się rosnącą liczbą odwiedzin!

Search Engine Optimization z Olicomem:

Obszerna wiedza i doświadczenie z zakresu SEO

Kompleksowe podejście i szczegółowy audyt

Profesjonalne doradztwo

Bezpieczne budowanie pozycji

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

-

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi z audytem SEO, nie wahaj się, napisz już teraz!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wycenimy i doradzimy najlepsze rozwiązanie

  • -

    -

    -