Strony RWD

Strony mobilne

Responsive Web Design

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

-

Sprawdź naszą ofertę!

Strony RWD
01

Czym jest Responsive Web Design?

Już od dawna żyjemy w erze multiscreen. Ówcześnie realizowanie stron mobilnych było czasem wielkich szans dla biznesu w sieci. Dziś jest to niezaprzeczalna konieczność! Pozwól swoim użytkownikom przeglądać Twój portal wygodnie, niezależnie od wykorzystywanego urządzenia. Zrealizuj witrynę zgodnie z zasadami Responsive Web Design i ciesz się odwiedzinami osób korzystających ze smartfonów i tabletów.

Poznaj nas!

Zorganizujmy wspólne spotkanie lub wideokonferencję i ustalmy szczegóły projektu. Wzajemna wymiana cennych spostrzeżeń pozwoli nam zoptymalizować założenia realizacji.

Strony RWD
02

Rozwijaj swój serwis wraz z Olicomem!

Udział urządzeń mobilnych w ruchu internetowym rośnie z roku na rok. Co więcej, zdaniem analityków już wkrótce przerośnie on udział względem tradycyjnych komputerów desktopowych. Klienci oczekują od Twojej strony wygody użytkowania i prawidłowego wyświetlania nie tylko na monitorach, ale także na smartfonach i tabletach

Niedostosowanie do wyświetlaczy urządzeń mobilnych zabiera Tobie szansę pozyskania wielu klientów, którzy rozczarowani funkcjonowaniem witryny wyłączą ją i przejdą do konkurencji. Olicom specjalizuje się w tworzeniu witryn RWD (Responsive Web Design) - wersji responsywnych stron internetowych, które automatycznie dostosowują się do wszystkich wyświetlaczy.

Strony RWD
03

Wejdź do świata mobilnych technologii!

Responsive WebDesign z Olicom Interacitve:

możliwość dostosowania obecnej wersji serwisu pod urządzenia mobilne

dostosowanie do ekranów smartfonów, tabletów, notebooków i komputerów stacjonarnych

wygoda użytkownia witryny w każdym wariancie

wzmożona sprzedaż wśród sklepów internetowych zarówno w wersji tradycyjnej, jak i mobilnej

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

-

nasze realizacje

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi z serwisami mobilnymi, nie wahaj się, napisz już teraz!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wycenimy i doradzimy najlepsze rozwiązanie

  • -

    -

    -