Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

-

Sprawdź naszą ofertę!

Identyfikacja wizualna
01

Tożsamość Twojej firmy

Tożsamość Twojej firmy to m. in. odpowiednio zaprojektowany logotyp, spójna kolorystyka, koncepcja graficzna oraz styl odpowiadający charakterowi marki. Właśnie dlatego warto skorzystać z oferty agencji interaktywnej Olicom, która badając sytuację rynkową dobierze elementy dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, uwzględniając jego wytyczne.

Poznaj nas!

Zorganizujmy wspólne spotkanie lub wideokonferencję i ustalmy szczegóły projektu. Wzajemna wymiana cennych spostrzeżeń pozwoli nam zoptymalizować założenia realizacji.

Identyfikacja wizualna
02

Profil firmy w rękach specjalistów

Podstawowym elementem identyfikacji wizualnej jest logotyp marki. To on wyznacza jej elementarną kolorystykę, styl i charakter. Przygotowując nasze propozycje badamy obecną sytuację na rynku, zapoznajemy się z indywidualnymi wytycznymi naszego klienta i staramy się połączyć oba te elementy, tworząc graficzną formę odpowiadającą nie tylko bieżącym trendom, ale także unikalnej specyfice firmy.

Identyfikacja wizualna
03

Materiały graficzne

Przygotowywane przez nas materiały uwzględniają wszystkie możliwe warianty graficzne, które mają być powiązane z identyfikacją wizualną marki. W związku z tym zajmujemy się przygotowywaniem nowych wyglądów strony WWW, profili prowadzonych w ramach portali social media, banerów reklamowych czy różnorodnych materiałów poligraficznych, takich jak wizytówki, teczki, notesy czy papier firmowy. Ponadto, nasi graficy przygotowują także wizualizacje firmowych gadżetów, które cieszą się ogromną popularnością szczególnie na branżowych targach czy innych eventach organizowanych przez klienta (kubki, koszulki, pendrive’y).

Identyfikacja wizualna
04

Identyfikacja graficzna z Olicomem:

Przygotowanie kompletnej koncepcji graficznej marki w oparciu o aktualne trendy oraz sytuację na rynku

Możliwość realizacji projektów odpowiadających różnorodnym materiałom i miejscom docelowym

Przygotowanie wizualizacji w oparciu o wytyczne klienta i wdrażanie bieżących poprawek

Dostęp do zaakceptowanych projektów w najpopularniejszych formatach, umożliwiających ich wielokrotne wykorzystywanie

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

-

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi z tworzeniem identyfikacji wizualnej, nie wahaj się, napisz już teraz!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wycenimy i doradzimy najlepsze rozwiązanie

  • -

    -

    -