Support

Opieka supportowa

stała współpraca procentuje!

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

-

Sprawdź naszą ofertę!

Support
01

Support z olicomem

Stworzenie serwisu WWW to nie wszystko! Pamiętaj, że aby zawsze być o krok przed konkurencją, należy na bieżąco odświeżać swoją ofertę, wygląd witryny, dodawać nowe narzędzia czy wdrażać sugestie użytkowników. Z uwagi na to stworzyliśmy naszą ofertę opieki supportowej!

Poznaj nas!

Zorganizujmy wspólne spotkanie lub wideokonferencję i ustalmy szczegóły projektu. Wzajemna wymiana cennych spostrzeżeń pozwoli nam zoptymalizować założenia realizacji.

Support
02

Czym jest opieka supportowa?

Opieka supportowa to przede wszystkim błyskawiczna reakcja na ewentualne modyfikacje serwisu. Dzięki abonamentowej formie płatności, programiści Olicomu mogą przewidzieć ewentualny zakres prac konkretnego klienta każdego miesiąca. Dzięki temu jego zgłoszenia brane są pod uwagę w pierwszej kolejności i realizowane zaraz po zgłoszeniu. W zależności od wybranego pakietu godzinowego, co miesiąc możemy wdrażać dla Was małe, średnie lub duże poprawki systemu, odpowiadające Waszym oczekiwaniom!

W ramach prowadzonego supportu możemy także zasugerować Wam jakie zmiany na stronie WWW mogą zostać wykonane z uwagi na panujące obecnie trendy. Nowy wygląd wyszukiwarki, stworzenie dodatkowej podstrony, aktualizacje cenników czy katalogów – dzięki opiece supportowej możesz liczyć na stałą współpracę ze specjalistami Olicomu, którzy będą wprowadzać zmiany w systemie zarządzania treścią CMS w zamian za Ciebie!

Support
03

Zalety opieki supportowej:

Modernizacje serwisu wprowadzane zaraz po zgłoszeniu

Niższe stawki

Stała współpraca

Możliwość poznawania sugestii dotyczących przyszłych modernizacji

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

-

nasze realizacje

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi z opieką supportową, nie wahaj się, napisz już teraz!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wycenimy i doradzimy najlepsze rozwiązanie

  • -

    -

    -