Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne, czyli najwygodniejszy sposób

na korzystanie z Twoich usług

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

-

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacje mobilne
01

Aplikacje mobilne

Pamiętaj, że przygotowanie responsywnej strony WWW (dostosowanej do wyświetlaczy urządzeń mobilnych) to nie wszystko! Jeśli Twoja firma cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników smartfonów i tabletów, to warto zastanowić się nad przygotowaniem aplikacji mobilnej, która będzie dedykowana właśnie tego typu urządzeniom!

Poznaj nas!

Zorganizujmy wspólne spotkanie lub wideokonferencję i ustalmy szczegóły projektu. Wzajemna wymiana cennych spostrzeżeń pozwoli nam zoptymalizować założenia realizacji.

Aplikacje mobilne
02

Zalety aplikacji mobilnej

Wraz z nami przygotujesz aplikacje mobilną, którą udostępnisz na popularnym AppStore, Google Play czy Windows Store. Jakie są zalety tego typu rozwiązania? Aplikacje mobilne są świetnie zoptymalizowane pod urządzenia takie jak smartfony i tablety. Dzięki temu działają o wiele sprawniej niż mobilne wersje stron WWW, uruchamiają się szybciej oraz pobierają mniej danych. Ponadto, zainstalowane raz zagoszczą na stałe na telefonie Twojego potencjalnego klienta do momentu, aż zdecyduje się je odinstalować. Właśnie dlatego tak ważnym jest, abyś zrealizował/a swoją aplikację pod okiem specjalistów!

Aplikacje mobilne
03

Jak przygotowujemy aplikacje mobilne?

Podobnie jak w przypadku aplikacji webowych, stron WWW czy sklepów internetowych, w przypadku aplikacji mobilnych naszą pracę z klientem także rozpoczynamy od przygotowania podstawowych ustaleń, które pozwolą nam wytyczyć sobie najważniejsze cele nadchodzącego projektu. Po ich akceptacji przygotowujemy koncepty graficzne poszczególnych ekranów narzędzia, do których klient może oczywiście wdrożyć swoje poprawki oraz uwagi. Gdy uzyskają one „zielone światło”, nasi programiści przystępują do przygotowania wersji BETA, która zostaje przedstawiona klientowi do ostatecznej akceptacji.

Aplikacje mobilne
04

Dzięki aplikacjom mobilnym:

Dotrzesz do zupełnie nowego grona potencjalnych klientów

Umożliwisz użytkownikom korzystanie z Twoich usług w dowolnym momencie

Udostępnisz swoją ofertę w popularnych sklepach z aplikacjami mobilnymi

Sprawisz, że korzystanie z Twojego serwisu za pośrednictwem smartfonu i tabletu stanie się jeszcze prostsze!

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

-

nasze realizacje

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi z aplikacjami mobilnymi, nie wahaj się, napisz już teraz!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wycenimy i doradzimy najlepsze rozwiązanie

  • -

    -

    -