Facebook

Prowadź firmowe Social Media i dotrzyj

do nowego grona potencjalnych klientów!

Zostaw nam swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!

-

Sprawdź naszą ofertę!

Facebook
01

Dlaczegosocial media?

Obecnie, coraz większe znaczenie ma tzw. PR marki (Public Relations). Atrakcyjna oferta to nie wszystko! Aby cieszyć się rosnącym zainteresowaniem uzytkowników, musisz zadbać o prezentowanie ciekawych treści content-marketingowych nie tylko na firmowym blogu, ale także na profilach Social Media. Dzięki nim będziesz w stanie zainteresować Twoją ofertą zupełnie nowych odbiorców, którzy dotychczas nie wiedzieli o istnieniu Twojej marki!

Poznaj nas!

Zorganizujmy wspólne spotkanie lub wideokonferencję i ustalmy szczegóły projektu. Wzajemna wymiana cennych spostrzeżeń pozwoli nam zoptymalizować założenia realizacji.

Facebook
02

Zadbaj o wygląd

Pamiętaj, że odpowiednio prowadzony profil na Facebooku powinien atrakcyjnie wyglądać! Nasi graficy przygotują dla Ciebie zdjęcia w tle, zdjęcia profilowe, szablony postów oraz inne treści graficzne, którymi będziesz chciał/a pochwalić się w Social Mediach. Dzięki temu Twoja firma będzie wyglądać profesjonalnie w oczach potencjalnych odbiorców, ciesząc się również rosnącą popularnością wśród użytkowników Facebooka.

Prowadzenie profilu

Nie masz czasu na prowadzenie firmowego profilu na Facebooku? Olicom Interactive poprowadzi Twój fanpage za Ciebie, przygotowując comiesięczny harmonogram postów, publikując reklamy w oparciu o narzędzie Facebook Manager i gromadząc dla Ciebie coraz szersze grono potencjalnych odbiorców. Ciesz się profesjonalnie zrealizowanym profilem i wejdź do świata Social Media razem z nami!

Aplikacje, programy, gry...

Dzięki nam możesz także przygotować facebookowe gry i aplikacje, które wypromują Twoją firmę w sieci. Zdecyduj się na nową formę prowadzenia konkursów, kampanii marketingowych czy programów lojalnościowych!

Facebook
03

Facebook z Olicomem

Atrakcyjny wygląd

Prowadzenie firmowego profilu w oparciu o comiesięczny harmonogram postów

Możliwość przygotowania aplikacji i gier konkursowych

Dotarcie do nowego grona potencjalnych klientów

Przekonaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

-

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi z aplikacjami Facebookiem, nie wahaj się, napisz już teraz!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wycenimy i doradzimy najlepsze rozwiązanie

  • -

    -

    -