Strona internetowa

Dobry-adres.net

  O projekcie

  www.dobry-adres.net/osiedle2/ to witryna stworzona dla developera LOCUS DEVELOPMENT. Jest to strona prezentująca kolejną realizację przyjaznych środowisku i rodzinie domów, tym razem w malowniczym Bolechówku.

  Realizacja ta została zaprojektowana na zamówienie naszego Klienta i oparta o CMS Olicom. Indywidualny projekt graficzny umożliwił stworzenie strony typu One Page, zawierającej wszystkie niezbędne informacje. Zaczynając od slidera na całą szerokość ekranu, przez naprzemienny układ tekstów i zdjęć, po najciekawszy element jakim jest interaktywna mapa osiedla, dająca szybki podgląd statusu danego domu z możliwością uruchomienia pełnego opisu inwestycji.

  Wszystkie elementy witryny zostały przemyślane tak aby Użytkownik szybko otrzymywał informacje, dlatego każda karta z opisem wybranego domu daje możliwość wysłania zapytania o dany dom, pobrania najważniejszych dokumentów czy sprawdzenia lokalizacji i okolicy. Umożliwiliśmy naszemu Klientowi dodawanie legendy ciekawych miejsc na interaktywnej mapie oraz dodawania zdjęć do Galerii z podziałem na kategorie.

  Strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych, a CMS Olicom umożliwia bezproblemową rozbudowę i modernizację elementów witryny.

  Wersja responsywna