Agencja Interaktywna

z Poznania

System zarządzania

Body Chief

Sklep internetowy

www.sharpiemarkery.com

Aplikacja internetowa

www.bsgauto.pl

Strona developera

www.dobry-adres.net

oferta

aplikacje webowe
aplikacje webowe

Planujesz stworzyć zaawansowane narzędzie webowe? Specjalizujemy się w projektowaniu intuicyjnych systemów zamówień, systemów zarządzania firmą, kalkulatorów czy generatorów.

Więcej
aplikacje mobilne
aplikacje mobilne

Rynek mobilny wciąż się rozwija i nic nie wskazuje na to, aby trend ten miał ulec zmianie. Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom Twoich klientów i zdecyduj się na realizację dedykowanej aplikacji mobilnej!

Więcej
strony www
strony www

Stwórz stronę internetową, którą pokochają użytkownicy! Tworzymy profesjonalne projekty graficzne i wdrażamy je za pomocą najnowocześniejszych technologii oraz systemów.

Więcej
sklepy internetowe
sklepy internetowe

Chcesz wkroczyć do świata e-commerce? Zdecyduj się na realizację sklepu internetowego w oparciu o system PrestaShop, WooCommerce lub skorzystaj z naszego autorskiego rozwiązania!

Więcej
kampanie reklamowe
kampanie reklamowe

Wypromuj swoją witrynę w sieci! Pomożemy Ci zareklamować serwis za pośrednictwem narzędzia Google AdWords i portali społecznościowych, dzięki czemu dotrzesz do swoich potencjalnych klientów.

Więcej
video
video

Chcesz stworzyć materiały audio/video reklamujące Twoją markę? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie odpowiedni scenariusz i wprowadzimy go do filmu promocyjnego!

Więcej
projektowanie
projektowanie

Przygotowujemy projekty graficzne logotypów, stron WWW, sklepów internetowych, aplikacji oraz materiałów poligraficznych. Odśwież wizerunek Twojej firmy!

Więcej
integracje magazynowe
integracje magazynowe

Chcesz, aby Twój sklep internetowy automatycznie aktualizował ilość produktów w magazynie firmy? Zintegruj dwa systemy razem z nami, ciesz się wygodą i nie pozwól sobie na bałagan!

Więcej

produkty

programy lojalnościowe

specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych systemów obsługujących programy lojalnościowe. Nasze narzędzia zliczają punkty, gromadzą bazę użytkowników i przyznają im wybrane przez Ciebie benefity. Dzięki nim zautomatyzujesz swoją pracę!

platforma e-learningowa

Przygotowujemy platformy e-learningowe dla firm, szkół i instytucji. Dzięki nim zdalnie przeszkolisz swoich uczniów oraz pracowników, udostępniając im szkolenia składające się z poszczególnych modułów, które wdrożą ich w coraz bardziej szczegółowe zagadnienia.

flipbook

Wybierz wygodny sposób przeglądania plików PDF! Chcesz, aby prezentowane użytkownikom Twojej witryny katalogi produktów i usług charakteryzowały się wyjątkowym wyglądem i niepowtarzalnymi animacjami? Teraz masz na to szanse!

system cms

Poznaj nasz autorski system zarządzania treścią CMS Olicom! Wciąż rozwijamy nasze narzędzie i dodajemy do niego nowe funkcjonalności, dzięki czemu możesz kontrolować swoją stronę internetową, sklep czy aplikację bez ograniczeń!

o nas

Jesteśmy na rynku już 13 lat!

Olicom to firma specjalizująca się w profesjonalnym dostarczaniu rozwiązań internetowych dla firm, przedsiębiorstw oraz instytucji.

Jesteśmy grupą entuzjastów pracujących z pasją, dzięki czemu bezustannie poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności.

Razem z naszymi Klientami odkrywamy ich potrzeby, doradzamy, projektujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania.

Zakres naszych usług pozwoli Wam zaistnieć w sieci i wypromować swoją markę!

Co oferujemy

Używając nowoczesnych technologii zaprojektujemy i wykonamy stronę www lub aplikację, stworzymy profesjonalny sklep internetowy zaprojektowany od podstaw lub na bazie cieszącego się popularnością na całym świecie narzędzia PrestaShop.

Zapewnimy hosting (utrzymanie strony na serwerach), zajmiemy się promocją witryny oraz pozycjonowaniem w wyszukiwarce.

Posiadamy autorski system zarządzania CMS Olicom, który pozwoli Wam z łatwością edytować i dodawać treści na nowej stronie internetowej.

Współpracując z Olicom nie pozostaniecie sami. Nasze produkty objęte są gwarancją, a klienci chętnie aktualizują u nas swoje strony po kilku latach, aby odświeżyć ich wygląd.

Klienci o nas

Udało nam się wypracować taki model współpracy z firmą Olicom, w której obydwie strony czerpią maksimum korzyści.

Olicom to zespół, który nie tylko sprawnie realizuje polecenia, ale także wychodzi z inicjatywą do Klienta. Za każdym razem, kiedy rozmawiamy czuć że “wchodzą w buty Klienta” i starają się proponować różne rozwiązania by zrealizować jego cele. Współpraca z Olicom to przyjemność! Polecam.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Olicom. Przede wszystkim, projekt który został mi przedstawiony przy realizacji strony trafił w mój gust. Zostałem dobrze zrozumiany‎ i firma Olicom przy tworzeniu strony poszła w kierunku, którego oczekiwałem. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić firmę Olicom.

Bardzo cenimy sobie kontakt z Pracownikami OLICOMU – zawsze życzliwymi, pogodnymi, w pełni profesjonalnymi i skupionymi na celu. Wysoko oceniamy również szybkość reakcji OLICOMU w sytuacjach awaryjnych – komunikacja w sytuacjach kryzysowych zawsze przebiega właściwie, a awarie usuwane są w krótkim czasie.

blog

18.02.2020 | przez Mateusz Guściora

Trendy 2020 w e-commerce. Na co zwrócić uwagę, by być na TOPIE?

TRENDY E COMMERCE 2020   Rozwój branży e-commerce jest bardzo dynamiczny. Firmy, które sprzedają swoje produkty w internecie, muszą być zawsze na bieżąco z nowościami oraz nowymi usprawnieniami, [..]
23.12.2019 | przez Ewa

Szanowni Państwo, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze - spokoju, odpoczynku, siły. Aby nadchodzące dni były dla Państwa szczęśliwe, a zbliżający się Nowy Rok wyjątkowo udany! W imieniu całego zespołu, dziękujemy Państwu za współpracę [..]
01.10.2019 | przez Krystian Juskowiak

„P jak portfolio” – Adamszulcbarber.com – renomowanej klasy barber, muzyk i właściciel linii kosmetyków.

Adam Szulc to renomowanej klasy barber, muzyk i właściciel linii kosmetyków. Od dziecka wiedział, że swoją przyszłość chce związać [..]
13.05.2019 | przez Natalia

Generowanie klucza API do Google Maps

Prowadzisz firmę i udostępniasz lokalizację na interaktywnej mapie swoim klientom? Chcesz wiedzieć co to jest Platforma Google Maps i jak wyglądają rozliczenia związane z jej użytkowaniem? A może chcesz dowiedzieć się czy możesz wyświetlać swoją [..]